0
0

سلام دکتر خسته نباشید
من یکبار در کلینیک دانشگاه تهران چند ماه پیش ترمیم داشتم و با 4-5 تا آمپول بی حسی به زور بی حس شدم ???? ولی دو هفته قبلش که یه دندون دیگه رو عصب کشی کردم مشکلی نبود! به نظرتون مشکل از دارو بوده یا من؟ و اگه عفونت باشه بهتره چه دارویی روزهای قبل یا ساعت قبل از مراجعه مصرف کنم؟

با تشکر

  • عرفان پرسیده شده 7 سال قبل
  • آخرین ویرایش 7 سال قبل
0
0

با سلام و درود

بی حس نشدن دندان به عوامل متعددی بستگی دارد 1- ممکن است ماده بی حسی به عصب مربوطه نرسد که معمولا در این موارد علت، قرارگیری عصب در جایی دورتر از محل طبیعی خود می باشد یا تزریق ماده بی حسی در محل صحیح نباشد2- ممکن است علت بی حس نشدن هایپرمی یا التهاب دندان مورد نظر باشد که معمولا دندانپزشک مربوطه توضیح خواهند داد به شما.بطور کلی قبل از کارهای ترمیمی نیاز به استفاده از دارو نمی باشد مگر در موارد دندان های عفونی و دردناک که نیاز به درمان عصب دارند توصیه به مصرف اموکسی سیلین و قرص های ضد درد مثل ژلوفن یا ایبوپروفن می باشد از روز قبل نوبت دندانپزشکی

علت اینکه دندان شما عصب کشی شده و مشکلی نبوده اینست که ممکن است تزریق درست بوده یا اینکه دندان شما دچار نکروز عصب یا مردگی شده باشد که در اینصورت نیاز به تزریق چندانی ندارد.البته این احتمال بسیار پایین است در مورد دندان شما:))

سالم و تندرست باشید

دکتر نرگس اسماعیلی  جراح دندانپزشک

نمایش 1 نتیجه
پاسخ شما

لطفا کنید